✗ Poison Ruïn / Vole / Bibione / Dunkelbot

   Poison Ruïn / Vole / Bibione / Dunkelbot 
@Kreas_Promotion  @HluchCrew
text: @Kreas_Promotion

Svatého Vojtěcha – kobylí potěcha. Upřímně, nejsme si úplně jistí, co touto pranostikou naši moudří předkové mysleli, ale letos se 23/4 rozhodně stane svátečním dnem a to s koňmi, nebo bez nich. Piš si do notejsku, že do města dorazí Poison Ruïn! Vůně jara, Killing Joke ve walkmanu a lahváček Branickýho na severním nástupišti vyladí odpoledne a večer tě čeká dungeon-punkový mayhem.

Když se před dvěma lety zjevila první kazeta Poison Ruïn, zapůsobilo to jako příslovečný blesk z čistého nebe. Jedná se o side projekt Maca Kennedyho, který psal na jednoduchých klávesách a celý ho potom nahrál ve zkušebně sám - a je naprostá bomba! Postpunk kříženej na dungeon synth s velkým důrazem na melodie a středověko temnej vibe se zmiňovanou inspirací Bolt Thrower… co cheš víc? Songwriting jak pohádka a jeden medovej hit za druhým se s lehkostí převalily taky na druhý a třetí ep, který dosud PR vypustili. Jednočlenný projekt se naštěstí záhy přetransformoval ve hrající kapelu a tak si tuhle parádu můžeme konečně užít v klubu live!

Dalšími ingrediencemi do této nedělní třaskavé směsi budou post-punková kosa Bibione, vysoce punkové komando Vole a letenský flanér převlečený za hejkala Dunkelbot.